ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН
2019-2020 н.р.
Прізвище та ім'я учня | Клас | Зайняте місце | Предмет | Вчитель |
Войтович Софія | 3 клас | ІІ місце | Українська мова | Кавчак Марія Теодозіївна |
Олефір Арсеній | 4 клас | ІІІ місце | Українська мова | Шурдак Марія Володимирівна |
Чип Діана | 7 клас | ІІІ місце | Українська мова | Лисович Оксана Василівна |
2016-2017 н.р.
Прізвище та імя учня | Клас | Зайняте місце | Предмет | Вчитель |
Яремко Христина | 9 клас | І | Географія | Гринишин Марія Іванівна |
Яремко Христина | 9 клас | ІІІ місце (обласний тур) | Географія | Гринишин Марія Іванівна |
2015-2016 н.р.
Прізвище та імя учня | Клас | Зайняте місце | Предмет | Вчитель |
Яремко Христина | 8 клас | ІІІ | Географія | Гринишин Марія Іванівна |
Яремко Христина | 8 клас | ІІІ | Англійська мова | Намачинська Наталія Михайлівна |
2014-2015 н.р.
Прізвище та імя учня | Клас | Зайняте місце | Предмет | Вчитель |
Токар Світлана | 9 клас | ІІ | Географія | Гринишин Марія Іванівна |
Бринько Христина | 9 клас | ІІІ | Англійська мова | Намачинська Наталія Михайлівна |
Токар Світлана | 9 клас | ІІ | Основи християнської етики | Улікова Ольга Пилипівна |
Войтович Віталій | 6 клас | ІІІ | Математика | Бучко Іван Михайлович |
2013-2014 н.р.
Прізвище та імя учня | Клас | Зайняте місце | Предмет | Вчитель |
Токар Світлана | 8 клас | ІІІ | Географія | Гринишин Марія Іванівна |
Токар Світлана | 8 клас | І | Основи християнської етики | Улікова Ольга Пилипівна |
Яремко Христина | 6 клас | ІІІ | Математика | Дудяк Любов Федорівна |
2012-2013 н.р.
Прізвище та імя учня | Клас | Зайняте місце | Предмет | Вчитель |
Бринько Христина | 7 клас | ІІІ | Англійська мова | Намачинська Наталія Михайлівна |
Бринько Христина | 7 клас | ІІ | Математика | Дудяк Любов Федорівна |
Стасишин Василь | 10 клас | ІІІ місце | Інформатика | ПазюкСергій Зіновійович |
Букель Іван | 9 клас | ІІІ місце | Трудове навчання | Біляк Іван Євстахійович |
2011-2012 н.р.
Прізвище та імя учня | Клас | Зайняте місце | Предмет | Вчитель |
Бринько Христина | 6 клас | ІІІ | Математика | Дудяк Любов Федорівна |
ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ КОНКУРСІВ
Прізвище та ім'я учня | Клас | Зайняте місце | Назва конкурсу | Номінація |
Чип Діана | 4 | ІV | Обласний етап конкурсу ім.. П. Яцика | |
Вокальна група | Вікова категорія 7-10 років | І | Різдв'яні канікули | Вокальні групи |
Вокальна група | ІІ | Сурми звитяг | Вокалісти | |
Вербіцька Вікторія | 9 | І | Сурми звитяг | Авторський вірш |
2015-2016 н.р.
Прізвище та ім'я учня | Клас | Зайняте місце | Назва конкурсу | Номінація |
2014-2015 н.р.
Прізвище та ім'я учня | Клас | Зайняте місце | Назва конкурсу | Номінація |
Вербіцька Вікторія | 7 | ІІ | Районний етап конкурсу ім.. Т. Шевченка | Авторський вірш |
Вокальна група | ІІ | Різдв'яні канікули | Вокальна група | |
Команда школи | ІІ | Настільний теніс | ||
Команда школи | І | Легка атлетика | ||
Команда школи (хлопці) | І | Волейбол | ||
Команда школи (дівчата) | І | Волейбол |
2013-2014 н.р.
Прізвище та ім'я учня | Клас | Зайняте місце | Назва конкурсу | Номінація | |||
Оліярник Іванна | 9 | ІІ | Невмируще слово Кобзаря | Читці | |||
Токар Світлана | 8 | І | Сурми звитяг | Солісти | |||
Учнівський колектив | ІІ | Фестиваль театральних колективів | Світове театральне мистецтво | ||||
Вокалісти | ІІ | Конкурс пісень Шевченка | Вокалісти | ||||
2012-2013 н.р.
Прізвище та ім'я учня | Клас | Зайняте місце | Назва конкурсу | Номінація |
Оліярник Іванна | 8 | ІІІ | Конкурс духовної пісні та поезії | Читці |
Попович Вікторія | 9 | ІІ | Конкурс духовної пісні та поезії | Солісти |
Вербіцька Вікторія | 6 | ІІ | Сурми звитяг | Читці |
Токар Світлана | 7 | І | Сурми звитяг | Солісти |
Коментарi